Zabiegi Mezoterapii

Mezoterapia czyli poprawa jakości i wyglądu naszej skóry. Jest to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda, której celem jest rewitalizacja i odmłodzenie naszej skóry. Twoja skóra odzyska zdrowy i młody wygląd.

Wybierz rodzaj mezoterapi

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia

bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne , nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Mezoterapia bezigłowa ułatwia przenikanie kosmetyków do skóry właściwej poprzez otwarcie kanałów dzięki zastosowaniu impulsów elektrycznych. Daje doskonałe rezultaty przy odmładzaniu skóry, redukcji zmarszczek, cellulitu i tkanki tłuszczowej. Poprawia także koloryt strukturę skóry. Stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegu jakim jest tradycyjna mezoterapia igłowa.

Specyfika

Czym wyróżnia się mezoterapia bezigłowa

W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i niewymagająca zastosowania żelu przewodzącego. Transportowane substancje mogą mieć postać jonowaną, niejonowaną i lipidową- każda o dowolnej wielkości molekularnej.

Wykorzystanie

Jakie problemy skórne można leczyć przy wykorzystaniu mezoterapii bezigłowej?

Technologia ta wykorzystywana jest w zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także w terapiach przywracających skórze jędrność, kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających.

Efekty

Jakie efekty zapewnia kuracja?

Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia lekiem do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Zwalcza cellulit, likwiduje zwiotczenia, odmładza i widocznie poprawia jej wygląd. Aby kuracja była skuteczna , należy wykonać od 6-10 zabiegów raz w tygodniu.

Informacje ogólne

Co poczujesz?

Zabieg mezoterapii bezigłowej jest nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny, nie towarzyszy mu poczucie dyskomfortu.

Proces przenikania do skóry substancji odżywczych jest odczuwalny w postaci delikatnego mrowienia..

Przeciwwskazania

Mezoterapia bezigłowa nie powinna być wykonywana:
u kobiet w ciąży
u osób z rozrusznikiem serca
u osób cierpiących na epilepsję
u borykających się z problemem zmian trądzikowych

Mezoterapia bezigłowa

Twarz
60 minut / 450,00 zł

Twarz / szyja / dekolt
90 minut / 550,00 zł

*koktajl do zabiegu dobierany w zależnośći od potrzeb skóry

Uzyskaj informacje o zabiegu

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zabiegów, a także pomocy w doborze odpowiedniego zabiegu dla Twojej skóry prosimy o kontakt z recepcją Clarins Beauty Spa

Mezoterapia

mikroigłowa

Dermapen® to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest nie tylko bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mezoterapii. Zabieg z zastosowaniem urządzenia Dermapen® znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Zasada działania

Naturalne zdolności organizmu

Kwintesencją działania Dermapen® jest wykorzystanie naturalnych zdolności organizmu do samoleczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek. Zabieg polega na wykonaniu kilku tysięcy specjalnych mikronakłuć. Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Dzieje się tak dlatego, że dzięki zastosowaniu mikronakłuć w skórze tworzą się setki mikrokanalików, co przełamuje barierę naskórkową, umożliwiając przedostanie się składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Podczas zabiegu mikronakłuwania absorpcja ta zwiększa się nawet 1000 razy.Zabieg jest wykonywany jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 sterylnych, cienkich jak włos tytanowych mikroigieł. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.Kontrolowana precyzja Dermapen’u pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury:

Stymulacja

Produkcja kolagenu i elastyny

Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji fibroblastów, proliferacji fibroblastów i pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej.

Komórki skóry

Stymulacja fibroblastów

Poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego – procesy proliferacji komórek skóry powodują dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów co prowadzi do drugiej fazy przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz pobudzane są procesy angiogenezy.

Efekt

Poprawa gęstości i elastyczności skóry

Ostatnia faza mechanizmu działania Demapen’u skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.

Wskazania

*drobne, płytkie zmarszczki
*rozstępy
*blizny potrądzikowe, pooperacyjne i pooparzeniowe
*skóra zwiotczała
*odmładzanie dłoni
*wspomaganie terapii wypadania włosów
*stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
*stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
*poprawa gęstości i elastyczności skóry

Mezoterapia mikroigłowa

Okolice oczu (RRS HA EYES)
30 minut / 300,00 zł

Okolice oczu (DERMAHEAL)
30 minut / 500,00 zł

Okolice oczu (LIGHT EYES ULTRA)
30 minut / 400,00 zł

Twarz / szyja / dekolt
90 minut / 700,00-800,00 zł

Ciało (wybrana partia)
60 minut / 500,00-1 000,00 zł