Laser Epi Lab

Specjalista od bezbolesnej Epilacji

Laser Epi Lab jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym diodowym laserem na świecie. Jako jedyny jest wyposażony w opatentowany przeciwpoparzeniowy system ABS gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy. Jego potrójny system chłodzenia, bazujący na ogniwie Peltier’a ochładza naszą skórę  do -5 stopni C sprawiając, że komfort bezbolesnej epilacji jest na najwyższym możliwym poziomie.

Jaki zabieg dzisiaj wybierzesz?

Epilacja

Trądzik

Foto odmładzanie

Grzybica paznokci

Jedyny laser na świecie z systemem ABS

Diodowy laser The Epi Lab® to jedyny na świecie sprzęt do epilacji laserowej, dzięki któremu pacjenci mogą wreszcie osiągnąć zamierzone efekty.

Termoepilacja laserowa (usuwanie owłosienia)

Termowaskularyzacja laserowa (redukcja rumienia)

Termalizacja acne (leczenie trądziku)

Leczenie grzybicy paznokci

Bezbolesna epilacja

The Epi Lab to synonim bezpiecznej i bezbolesnej epilacji, także w przypadku ciemnych fototypów skóry. Wysoka energia dociera do mieszków włosowych koagulując je dokładnie w miejscu ich wzrostu. Nawet przy używaniu energii o większej gęstości dzięki opatentowanemu trybowi Smooth Pulse urządzenie działa zawsze delikatnie, niwelując jakiekolwiek ryzyko bólu czy oparzeń dla pacjenta.

Epilacja

Możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok

Światło lasera działając na zasadzie selektywnej fototermolizy przenika przez powierzchniowe warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Dodatkowo długość fali 950 nm pozwala nam skoagulować mikronaczynia obecne przy mieszku włosowym dając gwarancję lepszych efektów przy jasnym, siwym czy cienkim włosie. Powstająca w wyniku tych dwóch absorpcji energia cieplna powoduje trwałe uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnych za ich wzrost.

Cennik

Wąsik: 300,00 zł

Broda: 300,00 zł

Szyja: 400,00 zł

Pachy: 350,00 zł

Ramiona: 400,00 zł

Ręce: 600,00-800,00 zł

Klatka piersiowa: 500,00-1 000,00 zł

Plecy: 500,00-1 000,00 zł

Bikini: 300,00-450,00 zł

Bikini brazylijskie: 500,00 zł

Uda: 550,00-700,00 zł

Łydki: 450,00-600,00 zł

Całe nogi: 900,00-1 200,00 zł

Epi Lab a wiek skóry

Kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej coraz częściej spotykają się z zainteresowaniem ze strony Pacjentów zabiegami nieinwazyjnego a trwałego przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry. Laser Epi Lab jest odpowiedzią na te właśnie potrzeby.

Fotoodmładzanie skóry

Przywraca młody wygląd skórze

Nie ma lepszego rozwiązania niż The Epi Lab! Rozmiar plamki zabiegowej jak również dwie długości fali w jednej głowicy gwarantują całkowicie skuteczne leczenie wszystkich fototypów skóry. Tuż po zabiegu trwającym zaledwie 15 minut skóra jest widocznie napięta, rozjaśniona i lekko zaróżowiona. Bezpośrednio po zabiegu Pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Znaczna poprawa występuje już po 3 zabiegu w odstępie 3-4 tygodni.

Cennik

Twarz: 1 000,00 zł

Szyja: 500,00 zł

Dekolt: 600,00 zł

Dłonie: 400,00 zł

Zdrowa skóra

Skazy i niedoskonałości skóry są często przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego „acne inversa” mogą stanowić poważny problem medyczny, wskazujący na zmiany nowotworowe.

Usuwanie zmian trądzikowych

Oczyszczanie zmian skórnych

Nie ma lepszego rozwiązania niż The Epi Lab! Rozmiar plamki zabiegowej jak również dwie długości fali w jednej głowicy gwarantują całkowicie skuteczne leczenie wszystkich fototypów skóry. Tuż po zabiegu trwającym zaledwie 15 minut skóra jest widocznie napięta, rozjaśniona i lekko zaróżowiona. Bezpośrednio po zabiegu Pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Znaczna poprawa występuje już po 3 zabiegu w odstępie 3-4 tygodni.

Cennik

Twarz: 300,00 zł

Plecy: 400,00 zł

Zdrowe paznokcie

Grzybica paznokci jest powszechną dolegliwością, zwłaszcza u Pań aktywnie uczęszczających na basen, chodzących w przyciasnych szpilkach czy stosujących lakiery hybrydowe w dłuższym czasie.

Leczenie grzybicy paznokci

Odzyskanie zdrowego wyglądu paznokci

Leczenie grzybicy paznokci najlepiej zacząć już w pierwszym jej stadium. Z pomocą przyjdzie nam laser The Epi Lab, który podgrzewając tkankę do 60 stopni C skutecznie pozbędzie się wstydliwego problemu.

Cennik

Paznokieć: 250,00 zł

Masz pytania?

Czy epilacja Laserem EPI LAB jest bezpieczna?

Laser The Epi Lab to obecnie najbezpieczniejszy laser na świecie. Wpływa na to kilka czynników. Po pierwsze system ABS, jest to system gwarantujący bezpieczeństwo pracy i brak poparzeń pacjenta. Po drugie wzmocniony potrójny system chłodzenia, który schładza w trakcie procedury obszar zabiegowy do -5°C. Trzecim elementem jest opatentowany system dostarczania wiązki do skóry pacjenta. Skuteczność urządzenia została potwierdzona badaniami klinicznymi m.in. na Uniwersytecie w Jenie (Niemcy) oraz w Centrum Badawczym Asclepion Laser Technologies. Dodatkowo urządzenie posiada certyfikat medyczny 93/42/EEC Annex II ważny do 02.12.2020, co jest gwarantem bezpiecznej i skutecznej pracy.

Czy zabieg jest bolesny?

Laser The Epi Lab to synonim nie tylko bezpiecznej, ale i bezbolesnej epilacji. Gwarantują to trzy omówione już czynniki: – wzmocniony potrójny system chłodzenia, który dzięki specjalnej wyseparowanej sondzie mrożącej schładza naskórek do -5°C; – ogniskowanie TAPER; – dwie długości fali.

Jak długo to potrwa?

Zabiegi są krótkie, wszystko zależy od obszaru zabiegowego, należy również uwzględnić przygotowanie do zabiegu. Zabieg może trwać od 5 do maksymalnie 60 minut. Na przykład: wąsik powinien zająć 5 minut, pachy 10 minut, bikini 20 minut, nogi 60 minut, męskie plecy 30 minut.

Ilu zabiegów potrzebuję?

Ze względu na brak kontroli nad fazami wzrostu włosa zakłada się, że do permanentnego usunięcia włosa potrzeba między od 6 do 8 zabiegów, przy jasnym i głębiej osadzonym włosie zabiegów może być nawet 10. Liczba zabiegów nie jest zależna od rodzaju urządzenia – lasera diodowego, ale od fazy wzrostu włosa.. Ze względu na zachodzące w organizmach procesy hormonalne, które mogą wpływać na owłosienie, po zakończeniu serii epilacji zaleca się raz w roku wykonać po jednym zabiegu – jeśli zachodzi taka potrzeba. W przypadku kobiet cierpiących na „hirsutyzm” nadmierny hormon męski (androgen), zazwyczaj włosy będą odrastać po zrobionej serii, ale jest to bardzo indywidualna predyspozycja danej osoby. W zależności od potrzeby zabieg będzie trzeba powtarzać.

Jak często powtarzać?

Drugi, czasami też trzeci zabieg powtarzamy po 4 tygodniach. Na następny przychodzimy za 6-8, czasami nawet 10-12 tygodni, w zależności od tempa wzrostu włosa.

Czy można wykonać zabieg latem?

Tak, zabiegi laserem The Epi Lab mogą być wykonywane w okresie letnim, również w czasie nasłonecznienia oraz przez cały rok.

Czy mogę odwołać wizytę?

Tak, możesz. Skontaktuj się z naszym salonem Spa, aby odwołać wizytę lub zmienić jej termin.