Dermapen

Nowa jakość w mezoterapi

Dermapen oferuje całkowicie nową jakość w zabiegach mezoterapii. Dzięki technologii pulsujących igieł jest bardziej efektywny i bezpieczny niż stosowane dotąd metody mezoterapii, a także znacząco skraca czas leczenia. Urządzenie pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze i stymuluje jej odnowę w sposób naturalny.

Dermapen jest bardzo wszechstronnym narzędziem. Zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Dermapen pobudza naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu u pacjentów z wiotką i cienką skórą. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów, nawet w najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Jak funkcjonuje Dermapen

Produkcja kolagenu i elastyny

Wydzielanie i stymulacja czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i tworzenia nowych, zdrowych komórek naskórka.

Stymulacja fibroblastów

Procesy proliferacji komórek skóry powodują wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów.

Gęstość i elastyczność skóry

Przebudowa tkanek i poprawa unaczynienia skóry. Struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.

Efekty zabiegowe

Zabieg Dermapen wykonywany jest za pomocą jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 sterylnych i niesamowicie cienkich tytanowych mikroigieł. Funkcja automatycznego nakłuwania skóry Dermapen, zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjenta.

Bezpieczeństwo i precyzja

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji

Zabieg Dermapen wykonywany jest za pomocą jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 sterylnych i niesamowicie cienkich tytanowych mikroigieł. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Pełna kontrola i precyzja urządzenia Dermapen, pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury:

stymulacja produkcji kolagenu i elastyny;
stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego;
poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Energizujący Peeling Ciała

Zabieg dla aktywnych

Doskonały zabieg dla odświeżenia, nawilżenia i oczyszczenia skóry. Idealny po aktywności fizycznej. Cenisz sobie sport – ten zabieg jest idealny dla Ciebie.

60 minut / 180,00 zł

** Zabieg na ciało

Wzmocnienie Skóry

Walczy ze zmęczeniem oraz brakiem jędrności

Kompletny zabieg dla męskiej skóry chroniący przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami oraz podrażnieniami po goleniu. Oczyszcza skórę, nawilża, usuwa zmarszczki i ciemne cienie oraz energizuje skórę. Kończący zabieg masaż głowy, szyi i karku gwarantuje doskonałe samopoczucie. Wyglądasz na całkowicie zrelaksowanego i odprężonego oraz pełnego energii.

60 minut / 270,00 zł

* Zabieg na twarz

Dermapen

Komfort, czas trwania i efekty zabiegu

Możesz odczuwać bolesność obszaru podanemu zabiegowi, jednak nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się zmniejszać z każdym dniem. Bezpośrednio po zabiegu występuje lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie.

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 30 – 45 minut.

Efekty są zwykle widoczne po drugim lub trzecim zabiegu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt jest osiągany po okresie miesiąca od ostatniego zabiegu w cyklu.

Informacje o zabiegach

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zabiegu i jego ceny, prosimy o kontakt z recepcją Clarins Beauty Spa

Wskazania i efekty

wskazania

drobne płytkie marszczki,
rozstępy,
blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe,
skóra zwiotczała,
odmładzanie dłoni,
wspomaganie terapii wypadania włosów.

Efekty

choroby nowotworowe,
okres ciąży
okres karmienia piersią,
aktywna opryszczka,
aktywny trądzik.

Zalecenia

Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.
Zalecamy nakładanie specjalnych kosmetyków pozabiegowych w celu zmniejszenia obrzęku.
Zalecamy unikanie słońca i solarium przez 6 tyg. po zabiegu.