Relax i doznania

Odpręż się i zrelaksuj dzięki olejkom eterycznym. Masaże Clarins wykonywane są przez naszych ekspertów z uwzględnieniem dużej dbałości o precyzję gestów. To połączenie efektywności ekskluzywnych produktów o wyjątkowych aromatycznych i fitoterapeutycznych działaniach olejków esencjonalnych. Dla niezapomnianych doznań, które przynoszą rozkosz wszystkim zmysłom!

Jaki zabieg dzisiaj wybierzesz?

Masaże relaksujące na olejkach

Masaż pleców

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż bańką chińską

Olejki eteryczne czy kamienie?

Masaże Clarins przynoszą komfort „na miarę”, pozwalają zadbać o siebie, usuwają stres współczesnego życia: precyzyjne ruchy połączone z właściwościami aromatycznymi i fitoterapeutycznymi olejków eterycznych. Niezwykłe i unikalne doświadczenie, które odurzy wszystkie zmysły.

Masaże relaksujące na olejkach

Rozluźnia napięcie mięśni

W masażu stosowane są gesty, które przynoszą znakomite samopoczucie. Użycie Tonic Body Treatment Oil stymuluje ciało i umysł, a Relax Body Treatment Oil totalnie relaksuje. Masowanie ciała okrężnymi ruchami zapewni Ci maksymalny poziom odprężenia. Masaż jest wykonywany z użyciem olejku pielęgnacyjnego Tonic, który pobudzi Twoje ciało i zmysły, lub olejku Relax, który poprawi Twoje samopoczucie.

60 minut / 280,00 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Zabieg relaksujący

Otulające ciało gesty z użyciem Honey Massage Gel Relax to połączenie gorących marmurowych i łupkowych kamieni, które niosą ze sobą coś więcej niż tylko odczucie ciepła. Kamienie doskonale dostosowują się do różnych partii ciała, są przedłużeniem dłoni: drenują, wygładzają i energizują. Intensywny masaż, wykorzystujący ruchy okalające ciało – niezbędny, gdy pragniesz pozbyć się napięcia, rozluźnić się, złagodzić skurcze i uwolnić energię. Precyzyjne i niepowtarzalne ruchy masażysty oraz delikatny olejek sprawią, że będziesz czuć się wspaniale jeszcze długo po masażu.

60 minut / 280,00 zł

Masaż pleców

Przygotowanie do zabiegu

Precyzyjne i niepowtarzalne ruchy masażysty oraz delikatny olejek sprawią, że będziesz czuć się wspaniale jeszcze długo po masażu.

30 minut / 150,00 zł

Masaż bańką chińską

Relax dla ciała

Masaż bańką chińską ma działanie antycellulitowe, wyszczuplające i ujędrniające. Jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w redukcji cellulitu, polecany także osobom z nadmierną tkanką tłuszczową. Polega na rozgrzaniu mięśni, rozcieraniu i oklepywaniu wybranych partii ciała, a następnie masowaniu próżniową gumową bańką, co doprowadza do intensywnego przekrwienia tkanek i znacznej poprawy stanu skóry. Masaż bańką chińską (masaż na cellulit) pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii i toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszonych procesów przemiany materii szybko następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej. Seria 10 zabiegów zdecydowanie poprawi stan skóry masowanych obszarów. Efekty masaży są już widoczne po pierwszych 2-3 zabiegach. Dla uzyskania najlepszego i długotrwałego efektu zabiegi powinny być wykonywane w serii, 2-3 razy w tygodniu i połączone z dietą oraz uprawianiem sportu.

Do 60 minut / 350,00-450,00 zł

Recepcja