Zabiegi Clarins na ciało


Zabiegi na ciało

Markę Clarins od zawsze tworzyli specjaliści w zakresie pielęgnacji ciała. Eksperci w sprawach modelowania, ujędrniania, ale także zabiegów na całe ciało. Dlatego właśnie stworzono Trójaktywne zabiegi na ciało.


Trójaktywne zabiegi na ciało

Smukłe kształty

Modelowanie Sylwetki

Ekspercki zabieg modelujący, który drenuje przywracając uczucie lekkości i dobrego samopoczucia. Kontury ciała są zaznaczone a skóra wygładzona i miękka. Udowodnione rezultaty : -1/2 cm* w obwodzie uda po 1 godzinie zabiegu w gabinecie. I znowu czujesz się świetnie w swoim ciele.


 


Jędrne ciało

Zabieg odbudowujący

Zabieg odbudowujący gęstość i jędrność skóry oraz poprawiający jej elastyczność. Pojędrniona i zregenerowana skóra jest gładka i miękka w dotyku. Prawdziwie odmładzający zabieg dla Twojej skóry!


 

Zabiegi marki Clarins to wyłącznie manualne metody i najnowsze formuły opracowane na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów roślinnych. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne zapewniają przyjemność i oferują niezapomniane doznania zmysłowe. Nasi kosmetolodzy czuwają nad tym, by każdy zabieg był w najwyższym stopniu dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Precyzyjne i delikatne ruchy naszych specjalistów przynoszą natychmiastowe, widoczne i trwałe efekty oraz poprawiają samopoczucie.


Ciało jak jedwab

Peeling ciała plus zabieg wyszczuplający bądź pojędrniający

Wyjątkowo efektywny peeling ciała delikatny zabieg peelingujący całe ciało, który skutecznie oczyszcza skórę, pozostaje ona miękka i czysta. W drugiej części zabiegu po peelingu wykonywany jest kierunkowy masaż który, pozwala wysmuklić bądź ujędrnić skórę.


 


Wygładzona skóra

Zabieg Wygładzający

Zabieg peelingu całego ciała usuwa toksyny i zanieczyszczenia ze skóry. Mechaniczne i enzymatyczne działanie peelingu pozwala na idealne wygładzenie skóry oraz zwiększenie jej odporności. Po zabiegu aplikowane są produkty pielęgnacyjne zgodnie z potrzebą skóry.


 


Letni blask

Zabieg samoopalający

Kompleksowy zabieg samoopalający na twarz i ciało. Pozostawia piękną naturalnie wyglądającą opaleniznę, wygładzoną, rozświetloną i nawilżoną skórę. Jakbyś właśnie wróciła z wakacji!


 

Facebook
Facebook
Instagram