O nas


O Clarins Spa

Zabiegi Clarins Spa są wykonywane w salonach spa na całym świecie i zostały stworzone z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

W Clarins Beauty Spa możesz się zrelaksować i oddać w ręce najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów. Przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dobrane zabiegi na twarz oraz całe ciało. Dodatkowo, aby kompleksowo zadbać o swoją skórę, możesz skorzystać ze specjalnej oferty zabiegów uzupełniających. Wszystkie nasze propozycje mają na celu Twój komfort oraz zapewnienie Ci wspaniałego wyglądu i wyjątkowego samopoczucia.

Oferowane przez Clarins zabiegi to wyłącznie manualne metody i najnowsze formuły opracowane na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów roślinnych. Zapewniają one natychmiast widoczne i trwałe efekty. Każda wizyta w Naszym Spa to wyprawa do miejsca gdzie ciało i dusza spotykają się z naturą, a klienci doświadczają zabiegów które pozostają niezapomnianym przeżyciem.

Clarins Beauty Spa mieści się w wyjątkowym, eleganckim lokalu przy ulicy Podchorążych 83 w Warszawie, w sąsiedztwie wspaniałej zieleni Łazienek Królewskich. Do dyspozycji naszych klientów mamy gabinety kosmetyczne i strefę relaksu połączoną ze studiem makijażu, w którym możesz spotkać się z Clarins Make Up Artist na indywidualnych lub grupowych warsztatach. 

Zapraszamy również do naszego sklepu oferującego pełną gamę kosmetyków kolorowych jak i do domowej pielęgnacji twarzy i ciała Marki Clarins.

Serdecznie zapraszamy !

CLARINS BEAUTY SPA TEAM


Facebook
Facebook
Instagram