Mezoterapia

Odmładzanie skóry czyli zabiegi Mezoterapi

Mezoterapia czyli poprawa jakości i wyglądu naszej skóry. Jest to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda, której celem jest rewitalizacja i odmłodzenie naszej skóry. Twoja skóra odzyska zdrowy i młody wygląd.


Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne , nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Mezoterapia bezigłowa ułatwia przenikanie kosmetyków do skóry właściwej poprzez otwarcie kanałów dzięki zastosowaniu impulsów elektrycznych. Daje doskonałe rezultaty przy odmładzaniu skóry, redukcji zmarszczek, cellulitu i tkanki tłuszczowej. Poprawia także koloryt strukturę skóry. Stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegu jakim jest tradycyjna mezoterapia igłowa.


Specyfika

Czym wyróżnia się mezoterapia bezigłowa?
W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i niewymagająca zastosowania żelu przewodzącego.
Transportowane substancje mogą mieć postać jonowaną, niejonowaną i lipidową- każda o dowolnej wielkości molekularnej.


Wykorzystanie

Jakie problemy skórne można leczyć przy wykorzystaniu mezoterapii bezigłowej?

Technologia ta wykorzystywana jest w zabiegach antycellulitowych, zmniejszających rozstępy, a także w terapiach przywracających skórze jędrność, kuracjach regenerujących, nawilżających i odmładzających.


Efekty

Jakie efekty zapewnia kuracja?
Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia lekiem do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Zwalcza cellulit, likwiduje zwiotczenia, odmładza i widocznie poprawia jej wygląd. Aby kuracja była skuteczna , należy wykonać od 6-10 zabiegów raz w tygodniu.


Cennik:

 Twarz
60 min. - cena: 450,00 PLN
 Twarz / szyja / dekolt
90 min. - cena: 550,00 PLN
 *koktajl do zabiegu dobierany w zależnośći od potrzeb skóry
***

 


Co poczujesz?

Zabieg jest nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny, nie towarzyszy mu poczucie dyskomfortu. Proces przenikania do skóry substancji odżywczych jest odczuwalny w postaci delikatnego mrowienia.Przeciwwskazania

Mezoterapia bezigłowa nie powinna być wykonywana u:
*kobiet w ciąży
*osób z rozrusznikiem serca
*osób cierpiących na epilepsję
*borykających się z problemem zmian trądzikowych


Mezoterapia mikroigłowa

Dermapen®

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen stosowana jest do poprawy jędrności skóry i owalu twarzy, spłycenia zmarszczek, głębokiego nawilżenia, ujednolicenia kolorytu skóry, w tym także rozjaśniania przebarwień oraz wyrównania jej tekstury. Ze względu na intensywne działanie regenerujące, mezoterapia mikroigłowa to także skuteczna terapia wszelkiego rodzaju blizn, w tym także potrądzikowych.


Dermapen®

Dermapen® to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest nie tylko bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mezoterapii. Zabieg z zastosowaniem urządzenia Dermapen® znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Zasada działania

Kwintesencją działania Dermapen® jest wykorzystanie naturalnych zdolności organizmu do samoleczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek. Zabieg polega na wykonaniu kilku tysięcy specjalnych mikronakłuć. Powstałe mikrourazy wykorzystują wrodzoną zdolność skóry do regeneracji i fizjologicznej indukcji kolagenu. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. Dzieje się tak dlatego, że dzięki zastosowaniu mikronakłuć w skórze tworzą się setki mikrokanalików, co przełamuje barierę naskórkową, umożliwiając przedostanie się składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Podczas zabiegu mikronakłuwania absorpcja ta zwiększa się nawet 1000 razy.Zabieg jest wykonywany jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 sterylnych, cienkich jak włos tytanowych mikroigieł. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.Kontrolowana precyzja Dermapen’u pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury:Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji fibroblastów, proliferacji fibroblastów i pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej.


Stymulacja fibroblastów - komórek skóry

Poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego - procesy proliferacji komórek skóry powodują dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów co prowadzi do drugiej fazy przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz pobudzane są procesy angiogenezy.


Poprawa gęstości i elastyczności skóry

Ostatnia faza mechanizmu działania Demapen’u skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu.


Cennik:

 Mezoterapia mikroigłowa okolic oczu (RRS HA EYES)
30 min. - cena: 300,00 PLN
 Mezoterapia mikroigłowa okolic oczu (DERMAHEAL)
30 min. - cena: 500,00 PLN
 Mezoterapia mikroigłowa okolic oczu (LIGHT EYES ULTRA)
30 min. - cena: 400,00 PLN
 Mezoterapia mikroigłowa twarz/szyja/dekolt
90 min. - cena: 700,00 - 800,00 PLN
 Mezoterapia mikroigłowa ciało (wybrana partia)
60 min. - cena: 500,00 PLN
***

 


Wskazania do zabiegu

*drobne, płytkie zmarszczki
*rozstępy
*blizny potrądzikowe, pooperacyjne i pooparzeniowe
*skóra zwiotczała
*odmładzanie dłoni
*wspomaganie terapii wypadania włosów
*stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
*stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
*poprawa gęstości i elastyczności skóry


Facebook
Facebook
Instagram