Manicure – Pedicure

Zadbane i piękne paznokcie

Zadbane dłonie i stopy oraz dobrze zrobione paznokcie zawsze stanowią bardzo istotny element Twojego wyglądu, dlatego dobrze zrobiony Manicure i Pedicure jest tak bardzo ważny. Piękne paznokcie zawsze przyciągają spojrzenie i sprawiają że Twój wygląd jest jeszcze bardziej elegancki... 


Dłonie to Twoja wizytówka

Wybierasz się do pracy, na imprezę, odwiedzić przyjaciół czy na randkę. Zadbane dłonie i piękne paznokcie dodadzą Ci pewności siebie i elegancji.

ManicureRounded

Najbardziej naturalny styl pielęgnacji paznokci, pasujący do każdego kształtu dłoni. Lekko wysmukla płytkę paznokcia. Idealny dla osób lubiących krótkie paznokcie nie przeszkadzające w codziennych czynnościach.

 


Oval

Cechą podstawową jest wydłużony kształt wysmuklający palce. Dłonie z takim manicure będą wyglądały elegancko i pięknie a dzięki zaokrąglonym krawędziom paznokcie będą mniej podatne na złamania.


Almond

Cechą charakterystyczną jest ostre zakończenie. Styl przez wielu uznawany za najmodniejszy w tym sezonie oraz za najbardziej seksowny i kobiecy.  Zapewnia optyczne wydłużenie i wysmuklenie palców..


Square

Styl cieszący się bardzo dużą popularnością wśród Pań. Kształt ten jest najbardziej podatny na złamania i pęknięcia. Polecany przy wąskich i smukłych dłoniach.


Squared Oval

Najwygodniejszy a zarazem najbardziej uniwersalny i pasujący do każdej dłoni kształt paznokcia. Wspaniale prezentuje się w wersjach krótkiej i długiej. Zapewnia komfort i efektowny wygląd.


Stiletto

Na co wskazuje sama nazwa, są to paznokcie ostro zakończone. Co prawda ten typ manicure nie zapewni Ci komfortu to jednak wspaniale wysmukla dłonie i jest bardzo sexy.


Nasze produkty...

Zawsze poświęcamy wiele uwagi właściwemu doborowi produktów stosowanych przy wykonywaniu naszych zabiegów, dzięki temu możesz być pewna znakomitej jakości zapewniającej oszałamiający wygląd Twoim paznokciom.


Jessica


Znana jako “Pierwsza Dama Paznokci”, tytuł nadany przez New York Times, Jessica Vartoughian założyła Klinikę Paznokci JESSICA® w 1969. Będąca pierwszym tego typu salonem, Klinika Paznokci pozostaje światowym centrum naturalnej pielęgnacji paznokci z unikalnymi technikami wykonywania manicure oraz wyjątkowymi terapiami stworzonymi przez Jessicę.

Morgan Taylor


To marka ekskluzywnych lakierów do paznokci, które stworzone zostały z myślą o osobach zajmujących się profesjonalną stylizacją paznokci. Wyróżnia je wysoka jakość, kremowa konsystencja, elegancka butelka, ergonomiczna nakrętka oraz pędzelek umożliwiający precyzyjne nałożenie bez smug.

Phenom


To fenomenalny system manicure’u polimerowego, który szybko wysycha, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i piękny wygląd paznokci. Ta przełomowa technologia nie wymaga utwardzania w lampie UV ani LED, a nieskazitelny manicure utrzymuje się na paznokciach nawet do 10 dni.


Cennik:

 Manicure bez malowania cena: 55,00 PLN
 Manicure z malowaniem odżywką cena: 60,00 PLN
 Manicure z malowaniem cena: 65,00 PLN
 Manicure z malowaniem french cena: 80,00 PLN
 Manicure dla mężczyzn cena: 60,00 PLN
 Malowanie paznokci cena: 25,00 PLN
 Malowanie paznokci french cena: 30,00 PLN
 Manicure japoński bez malowania cena: 120,00 PLN
 Manicure fresh cena: 40,00 PLN
 * opiłowanie płytki paznokcia, wycięcie skórek, malowanie
 Manicure hybrydowy cena: 120,00 PLN
 Manicure hybrydowy french cena: 140,00 PLN
 Malowanie hybrydowe cena: 50,00 PLN
***

 

Zadbaj o swoje stopy

Miękka i wygładzona skóra stóp zapewni Ci komfort i sprawi że poczujesz się atrakcyjnie...

Pedicure


Piękne stopy i zadbane paznokcie

Zadbane stopy oraz dobrze zrobione paznokcie zawsze stanowią bardzo istotny element Twojego wyglądu. Przyciągają również spojrzenie i sprawiają że Twój wygląd jest jeszcze bardziej elegancki... Cennik:

 Pedicure bez malowania cena: 100,00 PLN
 Pedicure z malowaniem odżywką cena: 105,00 PLN
 Pedicure z malowaniem cena: 130,00 PLN
 Pedicure z malowaniem french cena: 140,00 PLN
 Pedicure hybrydowy cena: 150,00 PLN
 Pedicure hybrydowy french cena: 170,00 PLN
 Pedicure dla mężczyzn cena: 100,00 PLN
 Pedicure fresh cena: 50,00 - 70,00 PLN
 * opiłowanie płytki paznokcia, wycięcie skórek, malowanie
 Pedicure leczniczy /modzele, odciski/ cena: od 130,00 PLN
***

 


Cennik:

 Usługi dodatkowe
 Zdjęcie lakieru hybrydowego INNA
przy zabiegu pełnym - manicure/pedicure
cena: 20,00 PLN
 Zdjęcie lakieru hybrydowego INNA
przy nie pełnym opracowaniu paznokcia - bez pełnego zabiegu manicure/pedicure
cena: 50,00 PLN
 Peeling Clarins Dłonie
cena: 15,00 PLN
***

 

Facebook
Facebook
Instagram