Make-Up Clarins

Makijaż Clarins – odkryj bogaty wybór konsystencji, odcieni i poziomów krycia, z pomocą których stworzysz nową wersję siebie. Zawarte w kosmetykach makijażowych Clarins starannie wyselekcjonowane , naturalne ekstrakty roślinne zadbają o skórę sprawiając, iż Twoja cera stanie się nieskazitelna, oczy hipnotyzujące , a usta jeszcze bardziej ponętne.

Cennik

Makijaż dzienny:
60 minut / 180,00 zł

Makijaż wieczorowy:
90 minut / 250,00 zł

Makijaż ślubny:
90 minut / 300,00-400,00 zł

Makijaż ślubny – próba:
90 minut / 150,00-200,00 zł

Makijaż Glow:
80 minut / 200,00 zł

Twój naturalny urok z make-up Clarins

Makijaż dzienny

Makijaż wieczorowy

Makijaż ślubny

Makijaż Glow

Twój nowy look

W ostatnim etapie makijażu, podkreślimy piękno Twojej skóry, wydobędziemy jej blask dodając kolorów życia! Kosmetyczka zapozna Cię z naszą kolekcją i naszymi sekretami, abyś poznała radość bycia sobą – tylko piękniejszą, a czasami nawet, by stać się kimś innym.

Makijaż dzienny

ONE-TO-ONE

Zawsze poszukiwałaś profesjonalnej porady odnośnie makijażu?
Teraz masz to dzięki Clarins. Dowiedz się jak wybierać odcienie i konsystencje, naucz się technik aplikacji i trików dla perfekcyjnego makijażu za każdym razem.

Makijaż wieczorowy

TO-GO

Chcesz nowego wyglądu? Masz spotkanie lub wieczorne wyjście? Zamów spersonalizowaną sesję makijażu i wykreuj „look” jaki tylko zapragniesz, od bardzo naturalnego, po najbardziej wyrafinowany używając kolorów jakich tylko zechcesz.

Makijaż ślubny

Specjalny makijaż na specjalną okazję

Jedyny w swoim rodzaju look w tym właśnie dniu!!! Zamów spersonalizowaną sesję makijażu i wykreuj „look” jaki tylko zapragniesz, od bardzo naturalnego, po najbardziej wyrafinowany używając kolorów jakich tylko zechcesz. Nigdy nie wyglądałaś tak pięknie.

Makijaż Glow

Rozświetlający

Makijaż pięknie rozświetlający twarz, a także przywracający świeżość i młodzieńczy wygląd. Idealny na dzień i na wieczór.

Beauty School

Clarins nie ogranicza się jedynie do opracowania formuł produktów. Tworzymy odpowiednie metody aplikacji, aby zagwarantować jak najwyższą ich skuteczność, opierając się na naszej znajomości skóry.