Clarins Beauty Spa

Zabiegi Clarins wykonywane są w salonach spa na całym świecie.

W Clarins Beauty Spa możesz się zrelaksować i oddać w ręce najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów, którzy przygotują specjalnie dla Ciebie indywidualnie dobrane zabiegi na twarz oraz całe ciało. Dodatkowo, aby kompleksowo zadbać o swoją skórę, możesz skorzystać ze specjalnej oferty zabiegów uzupełniających oferowanych w naszym salonie. Wszystkie nasze propozycje mają na celu Twój komfort oraz zapewnienie Ci wspaniałego wyglądu oraz wyjątkowego samopoczucia. Nasze zabiegi zostały stworzone z myślą  o Tobie i Twoich potrzebach.

Oferowane przez Clarins zabiegi to wyłącznie manualne metody i najnowsze formuły opracowane na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów roślinnych. Zapewniają one natychmiast widoczne i trwałe efekty. Każda wizyta w Naszym Spa to wyprawa do miejsca gdzie ciało i dusza spotykają się z naturą, a klienci doświadczają zabiegów które pozostają niezapomnianym przeżyciem.

Serdecznie zapraszamy !!!Zabiegi Clarins Beauty Spa
Recepcja salonu Clarins Beauty Spa

Zabiegi Clarins

Dotyk. Nauka. Zmysły.

Nasze zabiegi łączą pielęgnację, dbałość o szczegóły oraz potwierdzone rezultaty z idealną mieszanką niezwykle skutecznych produktów stworzonych przez laboratoria Clarins oraz naszych w 100% manualnych metod pracy. Każdy detal i każdy gest jest przez nasz specjalnie opracowany dla Twoich potrzeb. Połączenie wysokiej jakości produktów z doskonałymi technikami aplikacji to gwarancja najlepszych zabiegów. Wszystkie te składniki to właśnie odpowiedź Clarins na wszystkie ważne potrzeby Twojej skóry. Wszystkie zabiegi były przez nas naukowo testowane w Laboratoriach i rozwijane z wysokoskoncentrowanych ekstraktów roślinnych, doskonałe gesty i odpowiednie dłonie gwarantują natychmiast widoczne rezultaty i optymalne korzyści pielęgnacyjne.Clarins

Nasza filozofia

Ducha filozofii prezentowanej przez Clarins, najlepiej oddaje fragment wypowiedzi osoby tak ważnej dla Nas i naszych klientów:

Pielęgnacja twarzy i ciała nie jest luksusem, ale koniecznością w dzisiejszym nowoczesnym świecie. Dzisiaj czujesz się jak gwiazda dbając o siebie. Przez ponad 60 lat powołaniem Clarins było udoskonalać Twoje piękno dzięki sile roślin, nauce i dotykowi. 

Dr. Olivier Courtin-Clarins Dyrektor Clarins


 

Facebook
Facebook
Instagram