Clarins Beauty Spa

Zabiegi Clarins wykonywane są w salonach spa na całym świecie i zostały stworzone z myślą  o Tobie i Twoich potrzebach.

W Clarins Beauty Spa możesz się zrelaksować i oddać w ręce najbardziej wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów, którzy przygotują specjalnie dla Ciebie indywidualnie dobrane zabiegi na twarz oraz całe ciało. Dodatkowo, aby kompleksowo zadbać o swoją skórę, możesz skorzystać ze specjalnej oferty zabiegów uzupełniających oferowanych w naszym salonie. Wszystkie nasze propozycje mają na celu Twój komfort oraz zapewnienie Ci wspaniałego wyglądu i wyjątkowego samopoczucia. 

Oferowane przez nasz salon zabiegi Clarins to wyłącznie manualne metody i najnowsze formuły opracowane na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów roślinnych zapewniające natychmiast widoczne i trwałe efekty. Każda wizyta w Naszym Spa to wyprawa do wyjątkowego miejsca gdzie ciało i dusza spotykają się z naturą, a klienci doświadczają zabiegów które pozostają niezapomnianym przeżyciem na długo zapewniając nam energię oraz siłę witalną.

Serdecznie zapraszamy !!!Zabiegi Clarins Beauty Spa

 

Recepcja salonu Clarins Beauty Spa

Zabiegi Clarins

Nasze zabiegi łączą pielęgnację, dbałość o szczegóły oraz potwierdzone rezultaty z idealną mieszanką niezwykle skutecznych produktów stworzonych przez laboratoria Clarins oraz naszych w 100% manualnych metod pracy. Każdy detal i każdy gest jest przez nasz specjalnie opracowany dla Twoich potrzeb.

Połączenie wysokiej jakości produktów z doskonałymi technikami aplikacji to gwarancja najlepszych zabiegów. Wszystkie te składniki to właśnie odpowiedź Clarins na wszystkie ważne potrzeby Twojej skóry. Wszystkie zabiegi były przez nas naukowo testowane w Laboratoriach i rozwijane z wysokoskoncentrowanych ekstraktów roślinnych, doskonałe gesty i odpowiednie dłonie gwarantują natychmiast widoczne rezultaty i optymalne korzyści pielęgnacyjne.


 


Clarins

Ducha filozofii prezentowanej przez Clarins, najlepiej oddaje fragment wypowiedzi osoby tak ważnej dla Nas i naszych klientów:

Pielęgnacja twarzy i ciała nie jest luksusem, ale koniecznością w dzisiejszym nowoczesnym świecie. Dzisiaj czujesz się jak gwiazda dbając o siebie. Przez ponad 60 lat powołaniem Clarins było udoskonalać Twoje piękno dzięki sile roślin, nauce i dotykowi.

Dr. Olivier Courtin-Clarins Dyrektor Clarins


 


 

Facebook
Facebook
Instagram